Başkan Yönetim Meclis Personel Tarım Köşesi Videolar iletişim Kayıt Olma Banka Hesabımız Sorular Cevaplar

​Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir ve Ziraat Odası Başkanı Ali Köse Gazetemizi Ziyaret Etti


​Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir ve Ziraat Odası Başkanı Ali Köse gazetemiz Bozkır Postasını ziyaret etti. Kaymakam Demir'in ziyaretinde ilçe meseleleri konuşulurken, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilirse, "Bozkır her şeyin ötesinden gelir" denildi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde İlçemiz Kaymakamı Mustafa Demir Gazetemizi ziyaret etti. Kaymakam Demir'i gazetemizin genel yayın yönetmeni Yunus Yılmaz karşıladı. Kaymakam Mustafa Demir'in ziyareti esnasında, Bozkır ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Bozkurt ile Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Köse'de vardı.

İlçemiz kaymakamı Mustafa Demir, Bozkır'a geldiği yıldan bu yana gazetemizi aralıklarla sık sık ziyaret eden kaymakam oldu. Bundan dolayı da gazetemizin genel yayın yönetmeni Yunus Yılmaz, kaymakamımız Mustafa Demir'e gazetemize göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür etti.

Kaymakam Mustafa Demir, gazetemize yaptığı ziyarette ilçemize yapılan hizmetlerden bahsederken, birlik ve beraberlik içerisinde el ele olduğumuz sürece Allahın izniyle Bozkır tüm sorunların ötesinden fazlasıyla gelir dedi.

Bozkır Belediyesi ile Konya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Hüseyin Bozkurt ile Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Köse'de, kaymakam Demir'in gazetemizi ziyareti sırasında, onlarda kaymakamımızla birlikte olumlu ve heyecanlı bir şekilde ilçenin meselelerini enine boyuna tartıştılar. Bozkır için birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğine de hep bir ağızdan vurgu yapıp gazetemizden ayrıldılar.

0 Yorumlar

Bize Dair Bilgiler

Ekipmanlarımızı izleyin

Odamıza ait ve çiftçilerimize kullanım sağlattığımız ekipmanlarımız.


Bozkır'da Hava Durumu