Başkan Yönetim Meclis Personel Tarım Köşesi Videolar iletişim Kayıt Olma Banka Hesabımız Sorular Cevaplar
27 Aralık 2017 Çarşamba

Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği’nden Bayraktar’a plaket


-Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'a, besicilere verdiği destek nedeniyle plaket verdi

-TZOB Genel Başkanı Bayraktar: "Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği'nin üyeleri aynı zamanda bizim mensubumuz. Besicilerin sorunları aynı zamanda bizim sorunumuz"

-"Et ve süt üreticilerimizin sorunlarını her platformda dile getiriyoruz"

-"Et ve sütte bir müdahale kurumu kurulmasına katkı sağladık"

-Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Tunç: "TZOB Genel Başkanı Bayraktar, besicilerin her zaman yanında yer aldı. Sorunları dile getirdi. Besi hayvanına destek verilmesi zorunluluğunu kamuoyu gündemine taşıdı. Sorunları en üst makamlara kadar götürdü"

-Tunç, Bayraktar'a hitaben; "Sayın Genel Başkan, bize sahip çıktınız. Teşekkür ediyoruz. Bütün üreticilerimizin kalbi, yüreği sizinle beraber... Destekleriniz için Allah razı olsun" dedi

 

Ankara – 27.12.2017 – Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'a, besi üreticilerine verdiği destek nedeniyle plaket verdi.

Bayraktar, Pazartesi günü TZOB Genel Merkezi'nde, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

TZOB Genel Başkanı Bayraktar, kabulde yaptığı konuşmada, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği'nin üyelerinin aynı zamanda TZOB'un mensupları, besicilerin sorunlarının aynı zamanda TZOB'un sorunu olduğunu belirtti.

Bayraktar, "et ve süt üreticilerimizin sorunlarını her platformda dile getiriyoruz. Et ve sütte bir müdahale kurumu kurulmasına katkı sağladık. Et ve Balık Kurumu (EBK) bir müdahale kurumuna dönüştürüldü ve Et ve Süt Kurumu (ESK) kuruldu. Çiftçimizin menfaati için çalışıyoruz" dedi.

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç da konuşmasında, TZOB Genel Başkanı Bayraktar'ın besicilerin her zaman yanında yer aldığını, sorunları dile getirdiğini, besi hayvanına destek verilmesi zorunluluğunu kamuoyu gündemine taşıdığını, en üst makamlara kadar götürdüğünü bildirdi.

Tunç, TZOB Genel Başkanı Bayraktar'a hitaben, "Sayın Genel Başkan, bize sahip çıktınız. Teşekkür ediyoruz. Bütün üreticilerimizin kalbi, yüreği sizinle beraber… Destekleriniz için Allah razı olsun" dedi.

Bülent Tunç, kabulde, Bayraktar'a besicilere verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti ve plaket takdim etti.

Kabule, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı Nazif Karabulut, Muhasip Üyesi Şaban Cetizli, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferudun Şeker, Hüseyin Yılmaz, Mehmet Taneli, İdriz Yavuz ile Genel Sekreter Adnan Gültek katıldı.

0 yorum:

Yorum Gönder

Ekipmanlarımız

Bozkır'da Hava Durumu