Başkan Yönetim Meclis Personel Tarım Köşesi Videolar iletişim Kayıt Olma Banka Hesabımız Sorular Cevaplar
9 Nisan 2018 Pazartesi

Başkan Köse'den Polis Haftası Mesajı


​Bozkır  Ziraat Odası Başkanı Ali Köse, Polis Haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Türk Polis Teşkilatının 173'üncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Köse, Emniyet teşkilatının Türkiye'de huzur ve güven ortamının sağlanmasında hayati önemi olan kurumlardan birisi olduğuna dikkat çekti. 

Başkan Köse, "Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesini önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi, polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer almaktadır. 1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, çok zor çalışma koşullarına rağmen, gurur kaynağımız olmuştur. Fedakarca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmiştir. 

Bu fedakarlığı gösteren emniyet mensuplarımızın çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşulda gözeten bir anlayışla görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine yürekten inanıyorum. Emniyet teşkilatımızın 173'üncü kuruluş yıl dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad eder, teşkilat mensuplarının 10 Nisan Polis Haftasını kutlarım" dedi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Ekipmanlarımız

Bozkır'da Hava Durumu